Ds Antik Mermer Kimdir ?

Ds Antik Mermer Hakkında



1997 yılında sektöre adım atmamızla başlayan doğal taş serüvenimiz tecrübe, bilgi ve birikimlerimizi hizmete dönüştürmek amacıyla Denizli işinde 1500m² kapalı 1000m² açık alan olarak 2500m² fabrikasında son teknoloji makinalarla donatılmıştır. 27 kişilik deneyimli ve tecrübeli kadrosu ile kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Yıllık 72.000m² üretim kapasitesiyle Ds Antik Mermer San. Ve Tic. Ltd. Şti faaliyete geçerek ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.
Ds Antik Mermer geniş ürün yelpazesi ile taşı işlemedeki hassasiyeti ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak geçmişin motiflerini geleceğin mekânlarına uyarlayarak doğallığı siz müşterilerin beğenisine sunmaktadır.
Ds Antik Mermer!

Siz düşleyin biz gerçekleştirelim


Geçmişin motiflerini geleceğin mekânlarına uyarlama

Doğal malzemenin geçirdiği işlemler sonrası oluşan parçaların yeniden değerlendirilmesi bağlamında firmamız büyük bir önem ve titizlikle çalışmasını sürdürmektedir. Doğal taş ürünleri yapı ve inşaat sektörü için farklı ebat ve yüzey işlemleriyle üreterek modern dünyanın lüks mekânları için tasarlamaktadır..